full screen background image

Online Diyet

KAPSAMLI İMMÜNOLOJİK  DİYET DEĞERLENDİRME VE TAKİP PAKETİ

En geniş değerlendirme paketidir. ÇOCUK ve YETİŞKİN danışanlarda  Hastalıkları (immünoloik, metabolik, sistemik, nöroloik), Metabolizmayı(Bazal Metabolik Hız), Ağırlık(Kilo) ve Hormonal Dengeyi; PNİ(Psikonöroimmünoloji),  GAPS Terapileri ve Fonksiyonel Tıp penceresinden değerlendirmeye alır. Bu kapsamda öncelikle size çok ayrıntılı (23 SAYFA) doldurmanız istenen online diyet danışmanlık formu gönderilmektedir. (Bu formun okunup değerlendirilmesi ve seans sırasında verilecek hizmetin programlanması, ayrıca 1 seans olarak ücretlendirilir)

Form doldurulduktan sonra sekreteryamızın size vereceği randevu tarihlerinde  Uzman Diyetisyen Sahir Beyaz ile bir ay içerisinde 2 defa, 40 ar dk lık online görüntülü görüşme seansları gerçekleştirilmektedir.

Ek olarak Uzman Diyetisyen Sahir Beyaz’ın Diyetisyen asistanları sizlere  whatsapp danışma hattı ile hizmet vererek sorularınızı cevaplar. Böylece asla programdan kopmamanız ve pes etmemeniz sağlanır.

Bütün bu değerlendirme, hizmetler ve sağlanan ek hizmetler ilave bir ödemeye gerek kalmadan tek bir paket dahilinde sunulur.

ÖDEME YAPTIKTAN SONRA YETİŞKİN FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

ÖDEME YAPTIKTAN SONRA ÇOCUK FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

BU PAKET PGOROGRAMIN AYLIK ÜCRETİ KDV DAHİL 900 TL OLUP PEŞİN ALINMAKTADIR.

(NOT: 01.01.2021 TARİHİNE KADAR ESKİ FİYATLANDIRMA OLAN 750 TL LİK FİYATLARIMIZ GEÇERLİDİR, 900 TL LİK FİYATLANDIRMA 2021 TARİFESİDİR)

IBAN : TR830009901727487200100003 

///İNG BANK ///SAHİR BEYAZ

NOT : HAVALE VEYA EFT YAPARKEN AÇIKLAMA KISMINA İSİMİNİZ ve SOYİSMİNİZİ YAZMANIZ GEREKMEKTEDİR.